Typy mężczyzn, cechy charakterystyczne i jak ich w sobie rozkochać

Jeśli jesteś zainteresowana tym, jak rozkochać w sobie faceta, prawdopodobnie uznasz ten artykuł za pomocny. Często zdarza się, że zakochujesz się w człowieku, ale niestety miłość jest nieodwzajemniona. W tym przypadku istnieją tylko dwie opcje — pozostawić próby osiągnięcia jego adoracji i cierpieć w milczeniu, aż zauroczenie minie, lub zrobić wszystko, co możliwe, aby zwrócić jego uwagę. Często nie jest to takie proste, jak się wydaje. Najważniejsze, żeby nie przesadzić, inaczej możesz tylko odstraszyć faceta i pogorszyć sytuację.

Jak rozkochać w sobie faceta?

Czasami sprawienie, by cię polubili, wydaje się całkowicie niemożliwym zadaniem. Jednak najważniejsze w tej sprawie jest nie rozpaczać i nie wycofywać się po pierwszej porażce.
Aby być lubianą, musisz wziąć pod uwagę temperament faceta, osobowość, nawyki i hobby, aby wiedzieć dokładnie, jaką dźwignię pociągnąć. Aby dojść do sedna sprawy, przyjrzyjmy się głównym typom facetów.

Biznesmen

Ten typ faceta można rozpoznać od razu. Zawsze jest zajęty, jego telefon dzwoni bez przerwy i często nosi on torbę z papierami. Często też spogląda na zegarek. Wymagania, jakie ci faceci stawiają swojej przyszłej ukochanej, są dość wysokie. Przekonaj go, że jesteś doskonałą gospodynią, potrafisz ugotować kilka odmian barszczu, upiec pyszne placki i odkurzyć mieszkanie — i masz go u stóp. Ci faceci szukają rzetelnej dziewczyny, która nie będzie co tydzień przesiadywała w klubach. Powinna zwracać uwagę tylko na niego i zawsze znaleźć czas na spotkanie z nim, bo on sam zawsze ma niedobór wolnego czasu.

Aktywista

Chłopaki z tej kategorii prawie nigdy nie siedzą w miejscu. Wiedzą wszystko o wszystkich, byli w prawie każdym miejscu, które można wymienić, i mają całkiem przyzwoitą listę hobby w swoim arsenale. Nie obejmuje to zazwyczaj spokojnego przesiadywania u kogoś w domu. Częściej lubi spędzać wolny czas w ruchu.

Gdyby jednak doszło do długo oczekiwanego spotkania, spróbuj zaprosić go na nurkowanie, jazdę na rowerze czy łyżwy. Możesz być pewna, że doceni propozycję wspólnego spędzenia aktywnego urlopu. I podczas tej rozrywki nie wahaj się powiedzieć kilka razy, że lubisz grać w paintball, śnieżki. Potrzebuje on aktywnego członka, który podzieli się z nim swoim sposobem życia.

Pewny siebie

Ten typ faceta jest widoczny z daleka. Jest nieugięty, spokojny, zawsze wie, co robi i jak zdobyć to, czego chce. Może trochę wytrwały. Lubi snuć plany na długo w przyszłość i starannie się ich trzymać. Pewni siebie faceci nie lubią spiętych dziewczyn.

Pokaż mu, że wiesz, czego chcesz i jak to osiągnąć. Możesz opowiedzieć mu o swoich sukcesach w określonej dziedzinie, podzielić się wielkimi planami na przyszłość, zdradzić, że przychodzą Ci do głowy nowe pomysły na biznes i ogólnie jesteś bizneswoman. Nie okazuj mu jednak od razu swojego zainteresowania, bo on sam musi chcieć cię ścigać. W przeciwnym razie, jeśli wpadniesz w jego ramiona, nie będzie zainteresowany. Rozgrzej jego zainteresowanie subtelnymi wskazówkami i nie dawaj powodów, aby upewnić się, że naprawdę go lubisz.

Żałosny

Często wygląda na nieszczęśliwego, cały czas ma pecha i nie ma nic przeciwko temu, by poskarżyć się komuś na swój los. Raczej drażliwy, niezbyt rozmowny. W każdej rozmowie znajdzie miejsce, w którym wspomni o sobie i swoich problemach.

Potrzebuje psychologa. Postaraj się go wysłuchać, w miarę możliwości pomóż mu radą. Pokaż mu, że naprawdę mu współczujesz, a on będzie widział w tobie osobę, z którą chce rozpocząć związek. W końcu nie każda dziewczyna zgodzi się na noszenie na swoich barkach ciężaru cudzych problemów. Pokaż, że jesteś silna i pogodna. Potrzebuje promyka pozytywności w swoim mrocznym i beznadziejnym życiu.

Amant

Zawsze otacza go mnóstwo dziewczyn, lubi kąpać się w promieniach popularności i nie ukrywa tego. Częściej ma już dziewczynę. Raczej dwie. Zawsze wygląda dobrze i bardzo dba o swój wygląd.

Nie daj się nabrać na jego wdzięki, pokaż swoje niezainteresowanie nim. Jednak aktywnie interesuj się jego hobby i staraj się „dorywczo” interesować się tym, co lubi. Dzięki temu będzie cię często widywał i nie będzie miał okazji, by cię zauroczyć. Wtedy prawdopodobnie będzie „naciskał” i zrobi wszystko, abyś się w nim zakochała. A jeśli pozwolisz mu zbliżyć się do ciebie w odpowiednim czasie, następnie zrobić krok do tyłu, ten wyścig może rozwinąć się w coś więcej niż tylko sportowe zainteresowanie.