Jak urozmaicić masturbacje — 9 sposobów

sposoby na masturbację

Masturbacja to najlepszy sposób na poznanie swojego ciała i określenie, które strefy erogenne są najbardziej wrażliwe na pieszczoty! Oto 9 sposobów na to, jak urozmaicić masturbacje.

Jaki jest lepszy sposób na masturbację?

Masturbacja to seks z samym sobą. Dlatego powininna być najbardziej urozmaicona, wysokiej jakości w wykonaniu, interesująca seksualnie i doprowadzająca do silnego orgazmu. Spróbuj zastosować przynajmniej jeden z tych sposobów na masturbację, a stanie się ona dla Ciebie naprawdę przyjemniejsza niż dotychczas.

Pamiętaj, aby podczas masturbacji używać kremu nawilżającego

Masturbacja na sucho jest bardzo złym pomysłem, ponieważ może powodować otarcia, podrażnienia, a nawet mikropęknięcia, które pieką, swędzą i pieką. Używaj więc przy masturbacji różnych kremów nawilżających, lubrykantów, olejków do masażu lub po prostu własnej śliny.

Stosuj różne pozycje podczas masturbacji

Masturbacja, podobnie jak seks z partnerem, powinna być jak najbardziej urozmaicona, dlatego stosuj różne pozycje podczas masturbacji, leżąc, siedząc, stojąc, klęcząc, pozwoli Ci to nauczyć się, jak urozmaicić masturbacje oraz w jaki sposób twoje ciało reaguje na pieszczoty w różnych pozycjach.

Używaj akcesoriów seksualnych w masturbacji

Masturbacja z wibratorem nabiera zupełnie innego wyglądu i zakresu przyjemności, ale nadużywanie akcesoriów seksualnych nie jest potrzebne. Przyzwyczajasz się do tego, a zwykły seks utraci swój blask, aż co najmniej miesiąc powstrzymasz się od zabawek erotycznych.

Prysznice sprawiają, że masturbacja jest niesamowita

Cóż, kto z nas nie robił masturbacji pod prysznicem, prawdopodobnie zrobili to wszyscy zdrowi i odpowiedni ludzie. Strumień ciepłej wody skierowany na łechtaczkę oraz pieszczoty wolną ręką — jasny i szalenie przyjemny orgazm gwarantowany.

Masturbacja jest przyjemniejsza przy oglądaniu filmu erotycznego

Masturbacja z oglądaniem seks taśmy jest o wiele przyjemniejsza niż bez niej. Jednak każdy ma inne preferencje co do masturbacji — gdy studiujesz swoje ciało, lepiej masturbować się w ciszy, a gdy po prostu się bawisz, lepiej z seks taśmą.

Muzyka i światło mogą pomóc uczynić masturbację przyjemniejszą

To prawda, że podczas masturbacji, jeśli przyciemnisz światła i włączysz miękką, stonowaną muzykę erotyczną, sesja masturbacyjna nabiera bardziej magicznego charakteru. Nadmierne myśli rozpływają się, doznania stają się bardziej przyjemne i zmysłowe.

Masturbacja podczas czytania opowiadania erotycznego

Jeśli chcesz poczuć się jak bohater fascynującej seksualnej opowieści i przeżyć fantastyczny orgazm jak fikcyjna postać, erotyczna lektura jest do tego jak najbardziej odpowiednia. Opowiadania erotyczne są świetne do rozwijania libido, ujawniania swojej seksualności i pobudzania fantazji erotycznych, które pomagają za każdym razem się nakręcać i odczuwać pożądanie do płci przeciwnej.

Wykorzystaj dodatkowe strefy erogenne podczas masturbacji

Masturbacja jest niezaprzeczalnie przyjemniejsza, jeśli jednocześnie pieści się kilka stref erogennych. Oprócz bezpośredniej stymulacji genitaliów staraj się jednocześnie pieścić inne części ciała, sutki, wewnętrzną stronę ud, odbyt i pośladki.

Masturbacja razem z partnerem seksualnym

Jest to najwyższy poziom przyjemności w masturbacji. Wspólne samozadowolenie jest czymś nierealnym, mistycznym i szalenie intymnym, kryje się tu tyle uczuć i emocji, że trudno to opisać słowami, trzeba to przeżyć i to tylko z ukochanym partnerem.

Wspólna masturbacja może być indywidualna, czyli siedzicie naprzeciwko siebie i masturbujecie się do orgazmu, albo możecie masturbować sobie nawzajem i w ten sposób doprowadzić partnera do orgazmu — opcji wspólnej masturbacji jest wiele.

Polecamy również artykuł: Masturbacja podczas okresu – Czy mogę się masturbować podczas okresu?