Jak rozkochać w sobie kogoś? Spętanie miłosne to silny czar

Dzisiaj wydawać by się mogło, że kwestia uczucia dwojga ludzi nie potrzebuje wsparcia magicznych sił. Nic bardziej mylnego. Spętanie miłosne to silny czar, który od czarów faraonów egipskich, odgrywał kluczową rolę w łączeniu par, a nawet ponownemu łączeniu rozpadających się związków. Dla miłości warto niekiedy spróbować wszystkiego.

Czar spętania miłosnego

Prawdziwe uczucie przywraca sens życia i nadaje niecodziennego blasku. Jeśli związek, w którym tkwisz jest bliski rozpadowi  i czujesz, że wygasa namiętność bądź też darzysz kogoś i bardzo pragniesz bez wzajemności, nie przechodź obojętnie obok rytuałów białej magii.

Bez względu na okoliczności zawsze przyciągają nas osoby, które mają w sobie dużą dawkę pozytywnej energii. To właśnie w tej energii tkwi cały czar miłości. Nie znaczy to, że pozostałe zagadnienia są nieistotne.

Wygląd w kwestii rozkochania w sobie drugiej osoby schodzi na dalszy plan. Zapewne zauważyłeś, że preferujesz inny typ urody, a jesteś w związku zupełnie z kimś przeciwnym swoim upodobaniom. Naturalny sposób bycia, bez udawania kogoś innego pozwoli zdobyć zaufanie drugiej osoby. Z kolei zaufanie przyczyni się do całkowitego rozkwitu uczucia prawdziwej miłości.

Namiętny seks

Spójrz prawdzie w oczy i przyznaj, że seks odgrywa w związku dwojga ludzi ogromne znaczenie. Należy jednak pamiętać, aby sprawiał on obojgu przyjemność i satysfakcję. Bliskość fizyczna nie może być wymuszana ani udawana. W czasie aktu miłości zdecydowanie należy być sobą.

Namiętny seks pozwoli na obnażenie się. Aby przeżyć takie chwile, zdecydowanie musi to być właściwa osoba. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni przyznają duże znaczenie i rolę fizycznego współżycia w rozkochaniu w sobie drugiej osoby. Jednak namiętne chwile muszą być prawdziwe. Nieprawdą jest, że seks a uczucie miłości to zupełnie różne kwestie.

Magia rytuału egipskiego

Dla podtrzymania miłości bądź rozkochania w sobie drugiej osoby każdy sposób jest dobry. Od zarania dziejów człowiekowi towarzyszyła magia sił nadprzyrodzonych. Dzięki temu pielęgnowano uczucie lub je nasilano w stosunku do partnera. Nadal zalecane są amulety oraz mikstury miłosne. Siła i magia naturalnych kamieni z pewnością pozwoli rozkwitnąć miłości. Z kolei odpowiednie preparaty i napary z ziół działają krótkotrwale i ich efekty stosowania są niestety różne.

Rytuał egipski bazujący na białej magii oraz nieocenionej sile płomienia świec jest nie do podważenia. Symbol ognia pozwala na wyzwolenie się energii i przekazanie uczucia miłości oraz objęcie nim drugą osobę.

Do uzyskania odpowiednich rezultatów jest wymagana kilkudniowa współpraca z osobą prowadzącą rytuał. Pomoże on przywrócić utracone uczucia, a nawet uratować chylący się ku końcowi związek. Jeśli Twój partner oddalił się i chcesz ratować małżeństwo, nie zwlekaj, biała magia czyni cuda.