Nauka robienia loda — przydatne wskazówki jak zrobić loda!

nauka robienia loda

Nauka robienia loda sugeruje kilka obszarów, na które warto zwrócić uwagę. Jest też kilka podstawowych ruchów, które mogą zwiększyć pobudzenie. Używając najprostszych umiejętności, możesz przybliżyć lub oddalić orgazm i kontrolować proces odczuwania przyjemności.

Nauka robienia loda — zasady idealnego obciągania

Aby seks oralny przynosił przyjemność, należy przestrzegać kilku prostych zasad. Pozwolą one na wyeliminowanie niezadowolenia partnerów.

 • Dobrowolność. Każdy ma prawo w każdej chwili odmówić tego typu działań. Przymus, perswazja są niewłaściwe.
 • Wzajemne pieszczoty. Usta nie mają wielu zakończeń nerwowych i robienie loda nie zawsze jest przyjemne. Dlatego należy raczej pieścić aktywnego partnera, a nie tylko cieszyć się tym procesem.
 • Czas trwania. Dawanie loda przez długi czas jest trudne, a jeśli finał nie nadchodzi, trzeba pomyśleć o innym sposobie dotarcia do mety. Nie chcesz przecież przedłużać tego procesu.
 • Uczciwość. Jeśli coś pójdzie nie tak lub nie przypadnie komuś do gustu, warto o tym porozmawiać. Rozmowa po seksie lub w trakcie pomaga lepiej się poznać i zbudować zaufanie.
 • Bezpieczeństwo. Wiele zakażeń przenosi się podczas seksu oralnego. Jeśli doświadczenie ma miejsce z nieznajomym, ważne jest, aby się zabezpieczyć. Zaleca się wykonywanie obciągania z użyciem prezerwatywy, najlepiej wybrać model o przyjemnym zapachu.

Te zasady sprawią, że proces ten będzie komfortowy dla obojga. I ważne jest nie tylko poznanie technik obciągania, ale także właściwe podejście do tego procesu.

Nauka robienia loda — od czego zacząć obciąganie?

Mężczyzna podnieca się szybko, nie potrzebuje długiej gry wstępnej, więc od razu można „wziąć w usta”. Takie podejście jest powszechne, jest uniwersalne. Jednak istnieje kolejny sposób, kiedy mężczyzna może być drażniony.
Do penisa należy schodzić stopniowo, całując inne części ciała. Z ust zsuń się na szyję, klatkę piersiową, brzuch, następnie pieść uda, a dopiero potem przejdź do genitaliów. Na każdym wrażliwym miejscu można pozostać przez kilka sekund, opóźniając moment zetknięcia się penisa i warg.

Gdy okolice intymne i usta się spotkają, nie należy od razu „ssać”, tylko bawić się kutasem. Użyj języka i warg, aby przejść nad strefami erogennymi, jakby je badając. Mężczyzna będzie oczekiwał na więcej stymulacji i stanie się jeszcze bardziej pobudzony.

Nauka robienia loda — jakie miejsca pieścić podczas seksu oralnego?

Penis mężczyzny to najbardziej wrażliwe miejsce na ciele. Znajdują się na nim dziesiątki stref erogennych. Odpowiednie dotknięcia wywołują emocje. W trakcie obciągania idealnie jest stymulować nie tylko główkę, ale i inne obszary. Jakie obszary więc wymagają uwagi?

 • Napletek. Tkanka, która pokrywa penisa, gdy nie ma podniecenia. Jest on stymulowany podczas, gdy nie ma pełnej erekcji. Ruchy masażu są istotne w momencie, kiedy jeszcze nie „wyprostował się”.
 • Głowa. Tu skupia się większość zakończeń nerwowych. Większość manipulacji podczas seksu oralnego odbywa się z nią. Łatwo mieści się w ustach i jest łatwa do ssania.
 • Wędzidełko. Część łącząca między trzonem a żołędzią. To właśnie ona ogranicza powiększanie. Bardzo wrażliwa na dotyk. Warto zwrócić na to szczególną uwagę podczas procesu.
 • Wejście do cewki moczowej. Znajduje się ono na głowice. Można spróbować włożyć do niego język, fizjologicznie to nie zadziała, ale ruch wywoła w organizmie przyjemną reakcję.
 • Trzon prącia. Mniej wrażliwy niż głowa. Nie należy jednak zapominać o nim w trakcie. Często do masażu używa się rąk.
 • Krocze. Odległość między moszną a odbytem. Podczas ucisku następuje lekkie oddziaływanie na prostatę wewnątrz ciała. Ten pasek nie jest często pieszczony, choć mężczyźni lubią go dotykać.