Smilecare – nowa odsłona skincare, dedykowana uśmiechowi

W branży beauty regularnie pojawiają się nowe trendy, techniki i pojęcia. Do pielęgnacji skincare, która odnosi się do troski o cerę i skórę twarzy, coraz śmielej wkracza smilecare – pielęgnacja uśmiechu. Polska marka SEYSSO, specjaliści od uśmiechu i pionierzy w holistycznym podejściu do higieny jamy ustnej, doskonale wie, jak zatroszczyć się o zęby i dziąsła, oferując nie tylko produkty najwyższej jakości, ale i jedyną w swoim rodzaju praktykę pielęgnacyjną.

Smilecare to nowy skincare, który powinien na stałe zagościć w naszych codziennych rytuałach. Kiedy poznaliśmy już wszystkie tajniki promiennej cery, nadszedł czas, aby zadbać o promienny uśmiech! Zdrowa i pełna blasku skóra to niegasnący trend ostatnich lat, zaczeliśmy inwestować nie tylko w jej kondycję, ale i z większą troską dbać o zęby i dziąsła. Zwykła szczoteczka i nić dentystyczna to już za mało, od codziennej higieny oczekujemy czegoś więcej. I choć staliśmy się bardziej świadomymi konsumentami, wciąż marzą nam się gwiazdorskie uśmiechy.  A przecież piękny uśmiech to nie wyłącznie idealna symetria, ani perfekcyjna biel. Piękny uśmiech to przede wszystkim zdrowe zęby i dziąsła i przyjemność z uśmiechania się – tak po prostu. 

SEYSSO specjalizuje się w produkcji szczoteczek sonicznych do zębów i akcesoriów do higieny jamy ustnej. Poza profesjonalnymi urządzeniami dedykowanymi do domowej pielęgnacji, marka w innowacyjny sposób przedstawia codzienną praktykę pielęgnacyjną i proponuje holistyczne metody dbania o uśmiech. Smilecare w słowniku brandu wpisał się już zdecydowanie wcześniej, a zeszłoroczna kampania #SmilePositive pokazuje właśnie prawdziwe uśmiechy – nie te z okładki, ale te, które dzielimy z bliskimi, przyjaciółmi czy nawet nieznajomymi na ulicy. Szczere i autentyczne uśmiechy, to prawdziwe piękno.

W ofercie marki znajdziemy produkty, które dbają nie tylko o jamę ustną, ale działają również w obrębie skóry. Seria Gold z wymiennymi końcówkami to najwyższej jakości szczoteczki z którymi personalizacja codzinnej rutyny jest niezwykle prosta. Modele White, Black i Forest Green posiadają aż 5 programów pracy i od 62 do 96 tysięcy ruchów sonicznych na minutę, a ze specjalnymi końcówkami do twarzy i do języka możemy wykorzystać technologię soniczną w pielęgnacji naszej cery. Szczoteczki soniczne zdecydowanie lepiej usuwają płytkę nazębną niż inne szczoteczki elektryczne, a jednocześnie są delikatne dla zębów i dziąseł.

Codzienna higiena nie jest kompletna bez pasty do zębów. W ofercie marki pojawiła się właśnie orzeźwiająca nowość – pasta o smaku czarnej porzeczki.  SEYSSO Color Refreshing Blackcurrant nie tylko odświeża oddech, ale przede wszystkim wzmacnia szkliwo i pomaga zapobiegać próchnicy oraz powstawaniu przebarwień.  Marka zaleca również regularne stosowanie irygatora. Wąski strumień wody pod ciśnieniem dokładnie usuwa płytkę nazębną z miejsc niedostępnych dla szczoteczki, a także poprawia ukrwienie dziąseł, dzięki czemu stają się mocniejsze i zdrowsze. Dodatkowo, do zbiornika na wodę można dolać płyn do płukania jamy ustnej. W ofercie SEYSSO znajdziemy irygatory stacjonarne, jak i travel, a SEYSSO Carbon Black Odświeżający płyn do płukania jamy ustnej z węglem aktywnym idealnie uzupełni codzienną irygację.