Masturbacja wibratorem — czego można oczekiwać od zabawki erotycznej?

masturbacja wibratorem

Seks zabawki pomagają w sprawianiu przyjemności. Są to urządzenia, które powodują bardzo żywe orgazmy. Jakie dokładnie doznania wywołuje masturbacja wibratorem? Czego oczekiwać od wibratora łechtaczkowego lub stymulatora punktu G?

Dlaczego warto masturbować wibratorem?

Dlaczego coraz więcej osób kupuje produkty do przyjemności intymnych? Dlaczego brakuje im dostępnych środków? Kiedyś nie było urządzeń wibrujących, a ludzie i tak czerpali przyjemność. Co więc jest w nich wyjątkowego?

  • Wibrator może poruszać się ze specjalną amplitudą. Ani rękami, ani strumieniem wody nie da się odtworzyć drgań wytwarzanych przez specjalne urządzenia. Szybkości i mocy nie da się zduplikować. I tylko wibratory mogą pochwalić się bezpiecznymi ruchami.
  • Wibrator ma wiele prędkości i trybów pracy. Większość modeli może pracować w różnych trybach. Wolny lub szybki, silny lub słaby — jest to wybór właściciela. Ta różnorodność jest też dostępna w dłoniach, jednak prędkość nadal będzie zła.
  • Wibrator działa na pożądany obszar. Są wibratory do różnych miejsc — łechtaczkowe, zanurzeniowe, analne itd. Mogą one dotykać miejsc, do których nie można dotrzeć palcami.

Najlepszą rzeczą we wszystkich wibratorach dla kobiet jest jednak szybkość, z jaką dojdziesz do orgazmu. Są też wibratory, które gwarantują stuprocentowy kobiecy orgazm. Stymulatory fal działają w taki sposób, że efekt przychodzi nawet u kobiet, które nigdy wcześniej nie osiągnęły szczytu rozkoszy.

Przeczytaj także artykuł: Czy mogę się masturbować podczas okresu?

Kobieca masturbacja z użyciem wibratora łechtaczkowego

Stymulacja łechtaczki dla przyjemności jest stosowana przez większość kobiet podczas masturbacji. To właśnie ten obszar pomaga w szybkim uzyskaniu nastroju i osiągnięciu pożądanych rezultatów. Jednak wibrator przyspiesza ten proces. Za pomocą wibracji można sprawić, że przyjemność będzie wielokrotnie silniejsza.

Jak wygląda masturbacja wibratorem? Może być różna. Miękka i delikatna jak pieszczota opuszkami palców. Albo intensywna i dość „twarda”. To zależy od materiału i kształtu zabawki seksualnej, a także od tego, jak szybko działa.

Dzięki wibratorowi łechtaczkowemu możliwe jest zastosowanie efektu pinpoint. Na łechtaczce znajduje się wiele obszarów, a przesuwanie seks zabawki z jednego obszaru na drugi może przynieść bardzo ciekawy efekt. Dlatego odpowiednie są ruchy okrężne, w górę i w dół lub różne amplitudy.

Może być dotknięta cała łechtaczka. Jeśli zabawka jest szeroka, można ją po prostu nałożyć na całą część ciała. Odczucia będą inne, tak samo silne, ale bardziej rozległe. W tym przypadku finał jest nieco wolniejszy.

O tym, czy poruszyć zabawkę seksualną, czy nie, decyduje dziewczyna. Natomiast większość modeli łechtaczkowych zabawek seksualnych jest zaprojektowana tak, że ruch jest konieczny. Tylko stymulatory falowe są montowane na łechtaczce i nie wymagają udziału w procesie.

Kobieca masturbacja z użyciem wibratora pochwowego

Wibrator wprowadzany do ciała jest uważany za immersyjny. Są modele do waginy i do analu.

Odczucia podczas masturbacji z wibratorem wewnątrz ciała są inne niż podczas zwykłego seksu. Oczywiście, możesz użyć zabawki seksualnej, aby symulować normalne tarcie. Zanurzanie i wyciąganie daje przyjemność, ale zwykłe dildo też nadaje się do takich zabiegów. Z kolei wibrator ma w środku silnik, wibracje nie przypominają zwykłego seksu.

To tak jakby wibracja rozchodziła się po całym ciele. Początkowo jest ona odczuwalna tylko w kroczu, ale stopniowo zaczyna być odczuwana w brzuchu, następnie w klatce piersiowej. Jest to szczególnie widoczne, jeśli stopniowo zwiększamy prędkość urządzenia. Wzrasta również pobudzenie.