Jak sprawić, aby seks pod prysznicem był przyjemnością?

Ludzie w dzisiejszych czasach uwielbiają eksperymentować podczas seksu. W trakcie erotycznych uniesień często używają różnego rodzaju gadżetów erotycznych. Jednak popularne stało się uprawianie seksu poza sypialnią. Pary bardzo często decydują się na współżycie pod prysznicem. Dla wielu jest to przyjemność, a dla innych kontrowersja. Jak oddać się rozkoszy pod prysznicem?

Seks pod prysznicem — zadbaj o idealny nastrój

Jeśli chodzi o seks pod prysznicem, często wychodzi on zupełnie spontanicznie. Wspólne odświeżenie to idealna okazja do pieszczot. Jednak takie zabawy warto zaplanować i stworzyć przyjemny nastrój trochę wcześniej. O co warto zadbać? Między innymi o:

  • światło — odpowiednie oświetlenie to klucz do stworzenia przyjemnego nastroju. Najlepiej postawić na delikatne i ciepłe światło. Ogrzeje ono wnętrze i skutecznie rozpali zmysły. Pary do stworzenia przyjemnego oświetlenia najczęściej wykorzystują świeczki. Świece rozstawione w różnych miejscach łazienki sprawią, że pod prysznicem stworzy się strefa komfortu. To idealny wstęp do wspólnych pieszczot.
  • strumień wody — nie można zapomnieć o tym, że podczas seksu pod prysznicem najważniejsza jest woda. Musi mieć ona odpowiednią temperaturę. Pary najczęściej decydują się na ciepły prysznic, który delikatnie otula ciało. Jednak warto zaznaczyć, że zimna woda poprawia krążenie krwi i sprawia, że doznania są znacznie silniejsze. Pod prysznicem równie ważne jest to, w jaki sposób woda spływa po ciałach. Najlepszym wyborem jest prysznic z deszczownicą, ponieważ przy takiej opcji ręce pozostaną wolne. Daje to możliwość wspólnych pieszczot.
  • zapach — odpowiedni zapach może być kluczowy podczas seksu pod prysznicem. Warto użyć świeczek zapachowych lub olejków eterycznych, które dadzą intensywny odświeżający zapach. Dobrym pomysłem jest użycie pachnących kosmetyków, dzięki którym skórę otuli pachnąca mgiełka.

Jak uprawiać seks pod prysznicem?

Ludzie często nie są w stanie wyobrazić sobie, jak uprawiać seks pod prysznicem. Ta opcja wydaje się niekomfortowa, a nawet niebezpieczna. Jednak istnieje wiele możliwości w tej kwestii. Pary uwielbiają się wzajemnie myć — to idealny sposób na grę wstępną. Żel pod prysznic rozprowadzony po ciele sprawia, że ciało staje się delikatniejsze w dotyku, a dłonie mogą swobodnie po nim sunąć. To niesamowicie ekscytujące doznanie. Wspólne dotykanie można połączyć z pocałunkami i przytulaniem. Ocieranie się mokrymi, nagimi ciałami jest bardzo przyjemne.

Najpopularniejsza pozycja pod prysznicem to ta, w której mężczyzna penetruje kobietę od tyłu. Jest to komfortowe dla każdej osoby i daje wiele przyjemności. Prysznic to dobre miejsce na seks oralny w pozycji stojącej. Takie urozmaicenie może być ekscytujące dla każdego.

O czym trzeba pamiętać?

Podczas seksu pod prysznicem warto pamiętać o kilku ważnych sprawach. Po pierwsze konieczny jest odpowiedni lubrykant. Najlepiej wybrać silikonowy, który jest wodoodporny. Zapewni przyjemny poślizg nawet podczas dłuższego współżycia pod wodą. Warto zrezygnować z wodnego lubrykantu, który bardzo łatwo zmyje się pod wpływem wody.

Warto pamiętać o tym, że po seksie pod prysznicem dobrze jest użyć balsamu do ciała. Pozwoli to na zachowanie zdrowej bariery hydrolipidowej i właściwej kondycji skóry.

Jeśli para zdecyduje się na zabawę gadżetami erotycznymi pod prysznicem, należy zwrócić uwagę na ich wodoodporność. W przypadku braku takiego zabezpieczenia nie należy używać ich w kontakcie ze strumieniem wody.

Seks pod prysznicem może być prawdziwą przyjemnością. Wystarczy odpowiedni nastrój i chęci.