Jak działają afrodyzjaki?

Obecnie coraz więcej osób skarży się na problemy z seksualnością i zmniejszoną ochotę na miłosne igraszki. Życie w biegu, długotrwały stres, problemy w domu i w pracy sprawiają, że libido spada, a bliskość schodzi na drugim plan. Doskonałym rozwiązaniem na tego typu problemy są afrodyzjaki. Co to za substancje? Jaki naturalny afrodyzjak warto zastosować?

Co to są afrodyzjaki?

Afrodyzjaki to substancje pochodzenia naturalnego, które pobudzają zmysły i poprawiają sprawność seksualną. Znane są już od stuleci, mogą je stosować kobiety i mężczyźni. Zastosowanie afrodyzjaków powoduje poprawę nastroju, rozluźnienie oraz uwrażliwienie narządów płciowych, a także zwiększenie libido. Dzięki nim można ponownie odzyskać zainteresowanie seksem i na nowo odkryć przyjemność ze współżycia.

Afrodyzjaki w kuchni – które produkty zwiększą temperaturę w sypialni?

Większość substancji podnoszących libido można znaleźć w kuchni. Za poprawę krążenia w narządach płciowych i pobudzenie zmysłów odpowiadają głównie dwa aminokwasy tzn. arginina i lizyna. Można je znaleźć w takich produktach jak: czerwone wino, czerwone mięso, owoce morza, nasiona dyni, sok z buraka, ryby, szpinak, soczewica. Inną substancją zwiększającą zainteresowanie seksem jest kapsaicyna, występująca w ostrej papryczce. Powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, a to z kolei zwiększa przepływ krwi. Jakie inne substancje są odpowiedzialne za wysokie libido?

Jakie afrodyzjaki dla kobiet?

Niektóre afrodyzjaki dedykowane są dla kobiet, inne pomagają mężczyznom. Afrodyzjaki dla pań zwiększają ukrwienie narządów płciowych, regulują pracę hormonów oraz działają rozgrzewająco i wzmagają aktywność seksualną. Dla kobiet polecane jest m.in. gorzka czekolada, wanilia, czerwone wino, marchew, suszone owoce, np. daktyle, figi, morele. Wymienione produkty nie tylko poprawiają smak potraw, ale mają również potwierdzone działanie na strefę seksualną.

Najlepsze afrodyzjaki dla panów

Naturalne afrodyzjaki dla mężczyzn powinny zwiększać syntezę tlenu, która jest niezbędna do utrzymania wzwodu, a także regulować ciśnienie krwi i stymulować produkcję testosteronu. Do najbardziej polecanych substancji należy: gałka muszkatołowa, świeży korzeń imbiru, który nie tylko podnosi libido, pobudza krążenie krwi, ale i rozgrzewa, ostrygi, będące źródłem cynku, miód oraz kardamon. Dobrym wyborem na rozbudzenie zmysłów jest również arbuz, który zwiększa popęd płciowy, jest uważany za naturalny odpowiednik wiagry. Mężczyźni, którzy chcą poprawić swoją kondycję seksualną, mogą również włączyć do diety kawior, avocado oraz żeń-szeń. Oprócz naturalnych afrodyzjaków, dostępnych w domu, warto również spróbować sex elixir premium. To bezpieczny środek o silnym działaniu, który pozwala udoskonalić życie seksualne i czerpać wszystko, co najlepsze z seksu. Preparat powoduje wzrost libido, zwiększa apetyt na seks. Polecany jest dla kobiet i mężczyzn, dzięki niemu można rozpalić namiętność w sypialni.

Naturalne afrodyzjaki są doskonałym sposobem na udany seks i zwiększenie satysfakcji seksualnej. Warto je regularnie stosować, a z pewnością podgrzeją temperaturę w sypialni.