Proliben Max – Opinie i analiza produktu na erekcję

Proliben Max powinien wreszcie położyć kres problemom z potencją i zaburzeniom erekcji! W Niemczech coraz więcej mężczyzn cierpi na zaburzenia erekcji. Przyczyny są wielorakie. Często rozróżnia się czynniki psychologiczne i fizyczne, które mogą prowadzić do osłabienia potencji mężczyzny. Erekcja podczas stosunku płciowego zwykle nie występuje. Takie problemy z potencją mogą poważnie wpłynąć na związek. Może mieć również negatywny wpływ na codzienne życie zawodowe.

Producent naturalnego wzmacniacza seksualnego obiecuje wzmocnienie libido i poprawę funkcji erekcji poprzez regularne spożywanie. Mówi się, że efekt ten utrzymuje się do 36 godzin po zażyciu kapsułek. Należy również promować popęd seksualny. Byliśmy sceptycznie nastawieni do tego i przeprowadziliśmy trochę więcej badań. Musieliśmy znaleźć przerażające rzeczy dotyczące Proliben Max w naszym autoteście, a także w naszych badaniach.

Co to jest Proliben Max?

Za marką Proliben Max kryje się wiele różnych suplementów diety, które są sprzedawane w różny sposób w zależności od wymagań. Na przykład, istnieje jeden wariant poprawiający samopoczucie fizyczne, inny leczący zaburzenia erekcji i inny wariant poprawiający metabolizm i trawienie.

Wzmacniacz seksualny Proliben Max jest przyjmowany doustnie przez kapsułki. Przede wszystkim różne naturalne składniki aktywne mają na celu zwiększenie libido. W ten sposób należy również promować popęd seksualny. Dodatkowo producent podaje, że naturalne składniki aktywne wspomagają krążenie krwi w męskim członku. Ma to doprowadzić do silniejszej erekcji. Według producenta wiek nie odgrywa istotnej roli. Składniki powinny być wyłącznie roślinne i dlatego powinny być dobrze tolerowane przez wszystkich.

Doświadczenia Proliben Max i oceny klientów?

Bardzo ważne są dla nas opinie innych klientów. Dlatego badamy również raporty z doświadczeń na temat produktu, zanim zamieścimy na jego temat artykuł. Podczas naszych badań udało nam się znaleźć to, czego szukaliśmy, zwłaszcza na forach i w mediach społecznościowych.

Większość doświadczeń z Proliben Max była negatywna. Prawie wszyscy mężczyźni zgłaszają, że nie było żadnego efektu. Żaden klient nie był w stanie skorzystać z 36 godzin działania, które obiecuje producent. Kapsułki były często określane jako „strata pieniędzy” lub „przecenione”. Podobne recenzje mogliśmy również przeczytać w sklepach internetowych, takich jak Amazon, które sklasyfikowały preparat jako całkowicie nieskuteczny.

Niektórzy klienci zmagali się nawet z poważnymi skutkami ubocznymi. Wielu zgłasza silny ból żołądkowo-jelitowy. Inni mieli również silne swędzenie i zaczerwienienie kończyn. Dla niektórych użytkowników skutki uboczne były tak poważne, że musieli szukać leczenia u swojego urologa. Niektórzy użytkownicy chcieli również poprawić swoją moc za pomocą tych kapsułek, ale nie widzieli żadnej poprawy nawet po tygodniach stosowania.

Test Proliben Max

Chcieliśmy stworzyć własny obraz tego dostępnego bez recepty wzmacniacza seksualnego. Do tego nie wystarczyły raporty z doświadczeń z Internetu. Dlatego zdecydowaliśmy się na 30-dniowy test Proliben Max z dwoma ochotnikami. 55-letni Klaus i 31-letni Martin zgłosili się na ochotnika, aby towarzyszyć nam w naszym teście przez 4 tygodnie. Celowo wybraliśmy dwóch mężczyzn z dwóch różnych grup wiekowych, aby przekonać się, czy preparat rzeczywiście działa niezależnie od wieku.

Dzień 1 testu

Pierwszy dzień był bardzo spokojny. Zaprosiliśmy Martina i Klausa do naszej praktyki w celu wyjaśnienia najważniejszych formalności. Poinformowaliśmy naszych testerów, że w najbliższych tygodniach będziemy mieć 2 badania kontrolne. Zostały one ustawione odpowiednio na 15 i 30 dzień. Następnie wyjaśniliśmy Martinowi i Klausowi, jak prawidłowo przyjmować kapsułki.

Producent zaleca przyjmowanie 1 kapsułki z wystarczającą ilością płynu na 60 minut przed stosunkiem płciowym. Do wystąpienia erekcji może upłynąć do 60 minut. Po naszej rozmowie nasi badani mogli opuścić naszą praktykę z jednym opakowaniem kapsułek Proliben Max i zacząć je brać.

Dzień 15 testu

Ponieważ od naszego samotestu minęły ponad 2 tygodnie, miała się odbyć pierwsza wizyta kontrolna. Zarówno Martin, jak i Klaus zgłosili nam, że podczas stosunku płciowego nie doszło do erekcji. Pomimo ścisłego przestrzegania zaleceń producenta dotyczących dawkowania, nie zauważyli żadnej poprawy popędu seksualnego. Chcieli jednak kontynuować test, ponieważ mieli nadzieję, że w nadchodzących tygodniach nastąpi pozytywna zmiana.

Dzień 30 testu

Zgodnie z ustaleniami, 30-go odbyła się również kontrola. Badaliśmy nasze przedmioty pojedynczo. Zarówno Martin, jak i Klaus poinformowali, że ich problemy z erekcją nie uległy poprawie. Klaus musiał nawet zmagać się z silnym swędzeniem przez 2 tygodnie. Podczas naszego badania widzieliśmy, że kończyna Klausa była wyraźnie zaczerwieniona. Martin zmagał się również z pewnymi skutkami ubocznymi.

Powiedział nam, że miał silne bóle żołądkowo-jelitowe od 2 tygodni i miał silne bóle głowy podczas pracy. Poprosiliśmy naszych dwóch testerów, aby natychmiast zaprzestali przyjmowania kapsułek Proliben Max i udali się do urologa. Z powodu tych incydentów musieliśmy zakończyć nasz autotest z wynikiem negatywnym.

Czy istnieje inna skuteczna alternatywa?

Kapsułki Proliben Max na początku były obiecujące. W praktyce jednak preparat nie mógł pomóc naszym dwóm badanym w leczeniu ich słabości potencji. Wielu innych klientów, którzy stosowali preparat przez kilka tygodni, miało te same negatywne doświadczenia.

Dlatego chcielibyśmy przedstawić Państwu skuteczną alternatywę dla wzmacniacza seksualnego Proliben Max. To są kapsułki Ciraxin. Ten preparat ziołowy dowiódł już swojej skuteczności w kilku niezależnych badaniach i badaniach. Nie tylko leczy własną słabość potencji, ale także zapewnia dłuższą i twardszą erekcję. Idealny preparat dla wszystkich Panów, którzy chcą wznieść swoje życie seksualne na nowy poziom.

Dla kogo są kapsułki?

Według producenta kapsułki Proliben Max powinny być odpowiednie dla wszystkich mężczyzn, którzy chcą długotrwale leczyć swoje problemy z erekcją. Aktywne składniki mają na celu promowanie witalności i sprawności seksualnej. Libido powinno być również promowane poprzez regularne przyjmowanie. Musimy jednak poważnie wątpić w te oświadczenia producenta, ponieważ tego efektu nie można było udowodnić ani w naszym autoteście, ani na podstawie raportów z doświadczeń, które znaleźliśmy w Internecie.
Prawidłowe spożycie i dawkowanie Proliben Max

Na stronie producenta jest bardzo mało informacji o przyjmowaniu Proliben Max. Zaleca przyjmowanie 1 kapsułki na 60 minut przed stosunkiem seksualnym. Powinno to potrwać do 60 minut, zanim dojdzie do erekcji. Ten efekt był również całkowicie nieobecny w naszym autoteście. Producent twierdzi jednak, że efekty miałyby trwać do 36 godzin. Zaleca również, aby nie pić alkoholu w okresie spożycia.

Efekty Proliben Max

Według producenta efekt Proliben Max pojawia się w ciągu pierwszych 60 minut po zażyciu tabletki. Efekt powinien wtedy utrzymywać się do 36 godzin. Jednak ten efekt nie zmaterializował się w naszym autoteście. Nasi dwaj testerzy nie mogli znaleźć lepszej erekcji nawet po 60 minutach. Inni klienci mieli podobne doświadczenia, o czym mogliśmy się przekonać po opiniach na forach i recenzjach z Amazona. Dlatego musimy wątpić, czy zażywanie kapsułek Proliben Max przyniesie jakikolwiek efekt.

Czy skuteczność Proliben Maxu potwierdzają oficjalne testy i badania?

Testy i raporty z badań są ważne, aby dowiedzieć się, jak skuteczny jest produkt lub preparat dostępny bez recepty. Składniki są przede wszystkim badane. To może wiele powiedzieć o skuteczności preparatów. Podczas naszych badań nie mogliśmy znaleźć żadnych niezależnych testów ani raportów z badań dotyczących kapsułek Proliben Max.

Producent reklamuje się na swojej stronie internetowej wieloma raportami z doświadczeń, ale zostały one napisane anonimowo i nie ma też zdjęcia rzekomo przekonanych klientów. Ponieważ kapsułki Proliben Max nie zostały przebadane w żadnych niezależnych badaniach, skuteczność preparatu nie może być naukowo udowodniona.

Podstawa prawna od kilku lat bada różne produkty pod kątem ich skuteczności i obietnic ich producenta. W tych badaniach na pierwszy plan wysuwają się również składniki aktywne. W ten sposób konsumenci mogą dowiedzieć się, jak dobry jest produkt i czy stosunek ceny do wydajności jest odpowiedni. Podczas naszych badań nie udało nam się jednak znaleźć raportu z testu Stiftung Warentest na Proliben Max. Nie można zatem wykluczyć potencjalnych skutków ubocznych per se.

Skład Proliben Max

Przede wszystkim to składniki aktywne produktu decydują o jego jakości. W naszych raportach zawsze chcemy dostarczać Państwu jak najlepsze informacje. Z tego powodu poniżej wymienimy poszczególne składniki Proliben Max i bardziej szczegółowo wyjaśnimy ich skuteczność na organizm.

  • Peruwiańska Maca: Jak sama nazwa wskazuje, Maca pochodzi z Peru, a dokładniej z peruwiańskich Andów. Maca jest tam używana od kilku stuleci jako naturalny wzmacniacz seksualny. Maca jest naturalnie szczególnie bogata w ważne minerały, takie jak cynk i wapń. Ponadto składnik aktywny powinien również promować przepływ krwi do penisa. Powinno to doprowadzić do silniejszej i dłuższej erekcji. Nie ma jednak naukowych dowodów na to, że maca faktycznie pomaga w problemach z erekcją.
  • L-arginina: To dobrze znany związek aminokwasowy, który można już znaleźć w wielu suplementach diety. Mówi się również, że L-arginina wspomaga krążenie krwi w kończynie. Według producenta efektem powinna być silniejsza i twardsza erekcja.
  • Tribulus Terrestris: Roślina ta była również używana od wieków w różnych stanach zapalnych i chorobach. Producent obiecuje, że ten aktywny składnik powinien wzmacniać popęd seksualny i poprawiać sprawność podczas stosunku płciowego. Ponadto powinien również równoważyć poziom hormonów u mężczyzn. Ponownie, nie ma naukowych dowodów na to, że ten ekstrakt roślinny jest w stanie to zrobić.

Skutki uboczne Proliben Max

Producent podaje na swojej stronie internetowej, że nie należy się spodziewać żadnych skutków ubocznych Proliben Max. Ponieważ kapsułki składają się z czysto ziołowych składników aktywnych, powinny być odpowiednie również dla wszystkich mężczyzn, niezależnie od wieku. Pomimo tych obietnic, podczas naszego 4-tygodniowego autotestu wystąpiło wiele skutków ubocznych. Obie nasze osoby zmagały się z silnym bólem żołądkowo-jelitowym.

Towarzyszyły także codziennym bólom głowy. W jednym z testerów kończyna była nawet mocno zaczerwieniona. Skutki uboczne u naszych badanych były tak poważne, że pod koniec naszego okresu testowego musieli być leczeni przez lekarza.

Gdzie kupić Proliben Max?

Obecnie Proliben Max można kupić tylko na stronie producenta. Wystarczy podać kilka informacji o dostawie, a następnie złożyć zamówienie. Ponieważ kapsułki nie posiadają centralnego numeru farmaceutycznego (PZN), preparat nie jest również dostępny w aptekach lub aptekach internetowych na terenie całych Niemiec.

W drogeriach takich jak Rossmann czy DM nie mogliśmy również znaleźć wzmacniacza seksualnego Proliben Max. Produkt jest okazjonalnie oferowany w sklepach internetowych, takich jak Amazon czy Ebay. Jest sprzedawany w serwisie eBay, ale głównie prywatnie. Dlatego nie można tutaj zagwarantować autentyczności produktu.

Cena Proliben Max

Cena Proliben Max za opakowanie 12 kapsułek wynosi 49,00 euro. Do tego dochodzą koszty wysyłki, które klient musi ponieść sam. Producent płaci koszty wysyłki tylko w przypadku zakupu dwóch opakowań Proliben Max Classic za 98,00 euro. Porównując preparat z konkurencyjnymi produktami widać, że kapsułki są znacznie droższe. Zwłaszcza, że ​​w opakowaniu jest tylko 12 kapsułek.

Na 4-tygodniowe lekarstwo musiałbyś dostać 3 opakowania, które na dłuższą metę mogą być dość drogie. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele tańszych i skuteczniejszych alternatyw w leczeniu problemów z potencją.

Często Zadawane Pytania

Ostatnio otrzymujemy coraz więcej pytań dotyczących wzmacniacza seksualnego Proliben Max. Niestety na każde pytanie nie możemy odpowiedzieć indywidualnie. Dlatego zdecydowaliśmy się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania poniżej, tak szczegółowo, jak to możliwe.

Czy istnieje forum Proliben Max?

Nie, nie mogliśmy znaleźć specjalnego forum dla kapsułek Proliben Max. Zalecamy jednak przeczytanie referencji na większych forach, takich jak Gutefrage.net. Recenzje na Amazon pomagają również dowiedzieć się więcej o skuteczności dostępnego bez recepty wzmacniacza seksualnego.

Czy potrzebuję recepty na kapsułki Proliben Max?

Wiele wzmacniaczy seksualnych jest dostępnych tylko na receptę w aptekach. Jest to zrozumiałe, ponieważ są to wysoce skoncentrowane leki, które nie każda osoba może dobrze tolerować. Dlatego w takich przypadkach niezbędna jest porada lekarska. Nie dotyczy to kapsułek Proliben Max. Jest to dostępny bez recepty wzmacniacz seksualny. Ponadto preparat nie posiada centralnego numeru farmaceutycznego (PZN), więc nie jest dostępny w aptekach. Można go kupić tylko na stronie producenta.

Czy istnieje gwarancja zwrotu pieniędzy za kapsułki Proliben Max?

Producent nie oferuje bezpośredniej gwarancji zwrotu pieniędzy za swoje produkty Proliben Max. Niemniej jednak podkreśla się, że zadowolenie ich klientów jest najważniejsze. Jeśli produkt Ci się nie spodoba, producent gwarantuje bezpłatną wymianę na inny produkt w tej samej cenie. Niniejsza gwarancja ma zastosowanie do Proliben Max Classic, Proliben Max Extralong i Proliben Max Classic Plus.

Dlaczego Proliben Max nie posiada PZN?

Centralny numer farmaceutyczny (PZN) służy do identyfikacji leków w aptece. Produkty mogą otrzymać PZN tylko wtedy, gdy zostały wcześniej odpowiednio przebadane i sprawdzone. Ponieważ tak nie jest w przypadku kapsułek Proliben Max, preparat również nie ma PZN.

Czy Proliben Max pomaga w problemach z erekcją?

Producent reklamuje, że dzięki kapsułkom Proliben Max można całkowicie opanować zaburzenia erekcji. Należy również promować popęd seksualny i libido. Jednak ten efekt nie zmaterializował się w naszym autoteście. Wielu klientów skarży się również online, że kapsułki nie pomogły im w opanowaniu problemów z erekcją.

Analiza Proliben Max

Chociaż kapsułki Proliben Max wiele obiecują, w naszym autoteście dość nas rozczarowały. Nasi badani nie mogli opanować problemów z erekcją. Pod koniec naszego okresu testowego musieli nawet zmagać się z poważnymi skutkami ubocznymi, a następnie musieli szukać leczenia.

Wielu innych klientów miało podobne negatywne doświadczenia, co mogliśmy zobaczyć w raportach z doświadczeń w Internecie. Dodatkowo producent stosuje składniki, których działania nie można udowodnić naukowo. Dlatego nie możemy sklasyfikować kapsułek jako skutecznych i dlatego nie możemy polecić Proliben Max innym.

Dodaj komentarz