Keto Light – Oszustwo? Analiza i opinie produktu

Keto Light wyszczupla? Jeśli możesz wierzyć obietnicom reklamy, zdecydowanie. Kto nie pomyśli automatycznie o pięknej, szczupłej, młodej kobiecie i grubym psie, gdy usłyszy nazwę tego preparatu? Można by niemal automatycznie pomyśleć: jeśli coś jest reklamowane tak intensywnie i otwarcie, to musi być w tym prawdziwy rdzeń? Dotarliśmy do sedna sprawy. Czy Keto Light może dotrzymać obietnic? Aktualne opinie Keto Light dostępne są pod adresem https://ptbo.edu.pl/keto-light/ pod którym udostępniona została obszerna analiza.

Co to jest Keto Light?

Dieta Keto Light oparta jest na proszku, który można zmieszać z koktajlem. Ten wysokobiałkowy koktajl służy jako zamiennik posiłku. W trakcie diety shake jest stopniowo zastępowany „normalnymi” posiłkami. Zasada opiera się na założeniu, że można stymulować metabolizm tłuszczów i regulować poziom cukru we krwi.

Producent Keto Light obiecuje, że dzięki temu produktowi można schudnąć „szybko i zdrowo”. Jednak według wielu ekspertów żywieniowych, podana prędkość wydaje się być sprzeczna z głoszonym mottem: jeśli miałbyś schudnąć tak szybko, jak twierdzi producent, nie byłoby to zdrowe.

Test Keto Light

Oczywiście możemy ocenić informacje producenta i oprzeć się na informacjach, które są podane o produkcie w reklamie. Oczekujemy jednak jeszcze lepszych informacji z naszych własnych testów produktów. W przypadku testu Keto Light rozpoczęliśmy rozmowę, w której szukaliśmy dwóch ochotników do naszego własnego eksperymentu.

Otrzymujemy tyle listów, ile rzadko. Ten fakt pokazał nam, że z jednej strony trafiliśmy z ludźmi w sedno. Z drugiej strony nazwa produktu Keto Light również odgrywa atrakcyjną rolę, wszak ze względu na masową reklamę jest niemal synonimem produktów odchudzających. Ze wszystkich odpowiedzi wybraliśmy Conny i Sonję jako obiekty testowe.

Conny miał 25 lat i ważył 78 kilogramów na wysokości 1,60 metra. 40-letnia Sonja była dość wysoka na 1,80 metra. Waga 102 kilogramów była zdecydowanie za duża jak na ten rozmiar. Zaprosiliśmy obie kobiety na wstępną rozmowę w naszej praktyce i wymieniliśmy ostateczne informacje na temat nadchodzącego procesu Keto Light.

Tydzień 1

Aby sprawdzić pomiary i wartości ciała, ponownie umieściliśmy obie kobiety na wadze i przeprowadziliśmy kilka testów, aby zweryfikować nieszkodliwość testu Keto Light. Następnie wyjaśniliśmy im właściwie dość prostą zasadę brania.

Według producenta istnieje kilka sposobów na przestrzeganie diety Keto Light. Umówiliśmy się z Connym i Sonją, że codziennie lunch będziemy zastępować koktajlem. Potem umówiliśmy się na wizytę kontrolną po tygodniu.

Tydzień 2

Obie osoby zgłosiły się na wizytę kontrolną z bardzo dobrym samopoczuciem. Do tego momentu nie miałeś problemów z zastąpieniem posiłku koktajlem, nie miałeś też problemu z przygotowaniem Keto Light.

Chociaż powiedzieli, że Keto Light Shakes mają smak, do którego trzeba się przyzwyczaić, nadal były dość nieskomplikowane w użyciu. Na wadze udało nam się określić utratę wagi o 0,8 kg dla Coniaka i około 0,4 kg dla Sonji.

Tydzień 3

Podczas gdy Conny pojawił się na czas na wizytę, musieliśmy czekać prawie pół godziny na Sonję. Przeprosiła, stwierdzając, że od kilku dni cierpiała na ciężką biegunkę. Ponieważ nie mogliśmy wykluczyć związku z Keto Light, w tym momencie przerwaliśmy test z nią.

Oczywiście życzyliśmy Sonji szybkiego powrotu do zdrowia i poprosiliśmy ją, aby mimo to ponownie się z nami skontaktowała i zgłosiła swój stan. W międzyczasie Conny nadal nie miał problemów z Keto Lightem. Wagi wykazały zmniejszenie masy o 1,2 kilograma.

Czytaj również:  Bioslimin - Oszustwo? Analiza i opinie produktu

Tydzień 4

Przed spotkaniem z Conny dostaliśmy kolejny telefon od Sonji. Jej biegunka zniknęła dzień po zaprzestaniu diety Keto Light. Conny wciąż był w dobrym humorze i nie miał żadnych skutków ubocznych. Wagi wskazywały, że straciła kolejny kilogram wagi. Podsumowując, Keto Light spowodował zmniejszenie masy ciała o 3 kilogramy w ciągu czterech tygodni.

Najważniejsze jest to, że po teście możemy polecić ten produkt jako bardzo ograniczony: Wydaje się, że możesz schudnąć z Keto Light, ale musisz liczyć się ze skutkami ubocznymi i nie powinieneś oczekiwać żadnych cudów w zakresie utraty wagi .

Czy istnieje skuteczna alternatywa?

Udało nam się zrozumieć Keto Light poprzez nasz własny test z naszymi ochotnikami, Conny i Sonją. Ogólnie rzecz biorąc, nie możemy i nie polecamy go ze względu na jego ograniczoną skuteczność i możliwe skutki uboczne. Nie tylko z powodu licznych listów, które otrzymaliśmy, zauważyliśmy, że wiele osób chciałoby skutecznego i dobrze tolerowanego środka na odchudzanie.

Jeden taki znaleźliśmy w spalaczu tłuszczu Ideal Slim, który gorąco polecamy zamiast Keto Light. To już udowodniło swoją skuteczność w badaniach, poprzedni użytkownicy są tak samo przekonani jak nasi czytelnicy. Jednak ten produkt nie jest proszkiem, ale kapsułką. Można to łatwo zintegrować z codziennym życiem i nie trzeba zastępować posiłku.

Czy są jakieś Keto Light oceny doświadczenia lub klientów?

Przed oceną produktu zawsze robimy możliwie jak najpełniejszy obraz. Obejmuje to również ocenę opinii poprzednich użytkowników. Doświadczeń Keto Light możemy oczywiście znaleźć w obfitości, ponieważ w końcu jest to samozwańczy najlepszy pies wśród produktów odchudzających.

Opinie, które mogliśmy znaleźć w różnych miejscach w Internecie, są zarówno pozytywne, jak i negatywne. Najwyraźniej opinie na temat Keto Light są różne: Niektórzy użytkownicy są bardzo przekonani do tego produktu, inni nie mogą go polecić na podstawie własnego doświadczenia.

Widać, że prawie nie ma ocen neutralnych. Na przykład na Amazonie są głównie oceny 1-gwiazdkowe (bardzo złe) i 5-gwiazdkowe (bardzo dobre). Dochodzimy więc do wniosku, że Keto Light jest bardzo polaryzacyjny. Użytkownicy albo całkowicie go odrzucają, albo są entuzjastycznie nastawieni, co może wynikać ze smaku i konsystencji, do których trzeba się przyzwyczaić.
avatar small

Reklama obiecuje, że Keto Light jest odpowiedni dla każdego. „Dla każdego, kto szybko potrzebuje figury bikini!” To motto na przykład. Najwyraźniej czynniki takie jak wiek, płeć, stan zdrowia, procent tkanki tłuszczowej i dieta nie odgrywają większej roli. Jest więc adresowany do wszystkich osób, które chcą „szybko i łatwo” zredukować swoją wagę.

Czy istnieją oficjalne raporty z testów i badań dla Keto Light ?

Tak, są takie testy. Jednak producent nie wchodzi w żadne z tych badań na stronie produktu. Ten fakt nie wydaje się zaskakujący, jeśli zapytasz o Keto Light renomowaną organizację „Öko Test”. Tam agent został zbadany i otrzymał ocenę „niezadowalająca”. Główny powód takiego stanu rzeczy nie jest jednak słaby ani nieskuteczny.

Jednak w laboratorium były „potencjalnie szkodliwe pozostałości oleju mineralnego”, które były zawarte w „znacznie zwiększonym” stężeniu w Keto Light. Eksperci byli również w stanie zidentyfikować genetycznie zmodyfikowane DNA soi. Nie udowodniono jeszcze ponad wszelką wątpliwość, czy genetycznie modyfikowane produkty sojowe są szkodliwe dla zdrowia. Jednak takie produkty są bardzo kontrowersyjne, przynajmniej do czasu uzyskania ostatecznych dowodów (lub całkowicie jasnych).

Nawet jeśli produkt jest mocno reklamowany w mediach, a nawet oferowany w aptekach: reputacja Keto Light jest co najmniej wątpliwa, nie tylko w Öko Test. Farmaceuci, a także lekarze i eksperci ds. żywienia postrzegają te koktajle proteinowe raczej krytycznie. Z jednej strony odniesiono się do potencjalnie szkodliwych składników wymienionych w teście ekologicznym. Z drugiej strony eksperci ostrzegają przed efektem jojo i wskazują, że ta dieta może prowadzić do odrobiny zdrowych nawyków żywieniowych.

Stiftung Warentest codziennie testuje produkty i usługi ze wszystkich dziedzin życia. Przebadano tam już różne produkty odchudzające, z których wiele jest ocenianych przez ekspertów bardzo krytycznie. Ciekawe byłoby wiedzieć, co wyjdzie z Keto Light Stiftung Warentest. Nie mogliśmy jednak znaleźć żadnych informacji na ten temat. Najwyraźniej ten środek nie został tam jeszcze przyjęty. Nie mogliśmy dowiedzieć się, czy i kiedy tak się stanie.

Czytaj również:  Ideal Slim - Oszustwo? Analiza i opinie produktu

Stosowanie Keto Light

W przeciwieństwie do wielu innych preparatów, przyjmowanie Keto Light ma różne opcje. Według producenta zależą one częściowo od tego, ile chcesz schudnąć w jakim czasie. Istnieją łącznie 4 fazy, w których spożycie znacznie się od siebie różni. Poniżej wyjaśnimy bardziej szczegółowo spożycie i fazy produktu odchudzającego:

Faza początkowa

W początkowej fazie organizm powinien być optymalnie przygotowany do diety Keto Light. W tej fazie wszystkie 3 posiłki zastępujemy koktajlami, dodatkowo należy wypić 2-3 litry niesłodzonych napojów. Pod spodem powinien być również bulion warzywny.

Faza redukcji

W tej fazie dwa posiłki dziennie zastępowane są koktajlami Keto Light. Trzeci, dowolnie wybierany posiłek powinien być pełnowartościowy i zbilansowany. Najlepiej spożywać ten posiłek w południe, spożywając koktajl proteinowy rano i wieczorem. Ta faza może trwać do momentu osiągnięcia pożądanej wagi.

Faza stabilizacji

W tak zwanej fazie stabilizacji należy utrwalić nowy styl żywienia. Dwa posiłki dziennie, najlepiej śniadanie i obiad, powinny od teraz być zbilansowane i o wysokiej gęstości składników odżywczych. Trzeci posiłek jest nadal zastępowany przez Keto Light Shake.

Faza życia

Producent zaleca, aby Keto Light nadal był częścią diety nawet po utracie wagi, choć niekoniecznie przy dotychczasowej regularności. Zaleca się codzienne mieszanie koktajli z normalną dietą. Ma to dostarczyć organizmowi dodatkowych składników odżywczych. Ponadto, według producenta, shake może czasami zastąpić posiłek, jeśli jest to konieczne np. ze względów czasowych.

Producent zwraca uwagę, że Keto Light można kupić za darmo i nie jest wymagana recepta lekarza. Jednak jest to dokładnie to, co wielu ekspertów postrzega krytycznie: ponieważ skutki uboczne, takie jak niestrawność i biegunka, nie są mało prawdopodobne podczas jego przyjmowania – zwłaszcza jeśli wiele lub nawet wszystkie posiłki są zastępowane koktajlem, osoby z wrażliwym układem trawiennym powinny zdecydowanie porozmawiać z leczący lekarz przed dietą .

Oprócz klasycznego produktu oferowany jest również środek „Keto Light Turbo”. Preparat ten powinien umożliwić zrzucenie maksymalnie 6 kilogramów masy ciała w ciągu zaledwie 2 tygodni. Nawet wśród mniej krytycznych ekspertów jest to uważane za niezwykle szybkie, a zatem raczej niezdrowe. Wszystkie posiłki z tej Turbo Diety należy zastąpić koktajlami proteinowymi. Ponadto należy codziennie spożywać od 2 do 3 litrów niesłodzonych napojów (w tym bulion warzywny) i codziennie ćwiczyć.

Skład Keto Light

Przyjrzyjmy się teraz składnikom Keto Light. Niektóre z nich znacznie różnią się od tych, które można znaleźć w innych produktach odchudzających.

50% proszku to białka sojowe. Powinny one dostarczać organizmowi energii i zapewniać, że pomimo stosowania diety nie następuje utrata masy mięśniowej.

25% całkowitej objętości Keto Light składa się z miodu, który najwyraźniej jest tutaj używany jako substytut cukru pudru.

Innymi składnikami tego proszku są probiotyczne kultury jogurtowe, o których mówi się, że mają pozytywny wpływ na trawienie. Możesz także znaleźć aminokwasy, witaminy i minerały.
Jakie są możliwe skutki uboczne i zagrożenia?

Keto Light skutki uboczne i zagrożenia są stosunkowo powszechne. Większość z nich jest związana z trawieniem. Chodzi więc o gazy, wzdęcia, zaparcia, ale także problemy skórne. Czasami pojawiają się również nudności i problemy z krążeniem. Duży udział soi może również powodować problemy. Wiele osób ma problemy z soją i w rezultacie rozwija biegunkę lub skurcze żołądka.

Wysoki procent białek sojowych może nawet uszkodzić tarczycę. Dlatego osoby z wcześniej istniejącymi schorzeniami powinny powstrzymać się od przyjmowania tych koktajli. Jeśli znane są alergie lub nietolerancja na jeden lub więcej składników, Keto Light również nie powinien być przyjmowany.

Gdzie Keto Light kupić?

Istnieje wiele miejsc i sklepów, w których można kupić Keto Light. W aptekach jest zwykle dostępny na miejscu, ale zawsze online. Ten produkt mają w swojej ofercie również duże sieci drogerii, takie jak Rossmann i dm. Kilku sprzedawców wystawiło go na Amazon i można go również kupić w serwisie eBay. Najwyraźniej w serwisie eBay jest kilku prywatnych dostawców, którzy chcą sprzedać swoje pozostałe akcje po diecie.

Czytaj również:  SlimBerry - Opinie innych i moja osobista. Skuteczny na odchudzanie?

Cena Keto Light

W zależności od punktu sprzedaży cena Keto Light dość mocno się waha. Niektórzy sprzedawcy oferują puszkę o zawartości 500 g za nieco ponad 15 euro, a inni za około 25 euro. Ponieważ koszty dostawy są często należne, najlepiej jest kupić produkt na miejscu w aptece. Na większych rynkach jest on właściwie zawsze dostępny w magazynie lub ponownie zamawiany jako element standardowy.

Często Zadawane Pytania

Na liczne pytania dotyczące tego produktu producent odpowiada już na swojej stronie internetowej. Inne miejsca, takie jak magazyny apteczne i magazyny konsumenckie, również zajmują się Keto Lightem. Niemniej jednak otrzymujemy liczne pytania od kupujących i zainteresowanych. Wybraliśmy 5 najczęściej zadawanych pytań i chcemy odpowiedzieć na nie szczegółowo i zrozumiale w poniższej sekcji:

Jak działa Keto Light?

W tej specjalnej diecie posiłki zastępowane są specjalnymi koktajlami proteinowymi. Powinny one dostarczać organizmowi wszystkich ważnych składników odżywczych i potrzebnej mu energii, nie powodując przy tym tłuszczu. W zależności od odpowiedniej fazy planu diety Keto Light, od 1 do 3 posiłków dziennie nie przyjmuje się w formie stałej, ale jako shake.

Czy Keto Light jest szkodliwy?

Nie można powiedzieć, że ten produkt jest szkodliwy sam w sobie. Okazuje się jednak, że nie jest dobrze tolerowany przez wszystkich użytkowników. Stosunkowo często występują biegunki, wzdęcia, zaparcia lub problemy z krążeniem. Jeśli masz nietolerancję soi, nie powinieneś spożywać koktajli.

Niektórzy użytkownicy nie zauważają utraty wagi po piciu tych koktajli z Keto Light i dlatego wypowiadają się przeciwko temu. Öko Test wykazał również, że znajdują się tutaj pozostałości oleju mineralnego i składniki genetycznie zmodyfikowanej soi.

Czy naprawdę możesz schudnąć, pijąc koktajle?

W zasadzie jest to możliwe, ale wymaga wysokiego poziomu dyscypliny. Uczucie głodu nie jest zaspokojone przez wypicie koktajlu w taki sam sposób jak przez zjedzenie solidnego posiłku. Ponadto eksperci zwracają uwagę, że składniki koktajli nie są tak kompleksowe i pożywne, jak w prawdziwym posiłku. Istnieje zatem ryzyko niedożywienia. Niektórzy użytkownicy zgłaszają coś podobnego na temat Keto Light.

Co jest lepsze Keto Light czy Yokebe?

W obu przypadkach jest to proszek zawierający białko, który może być stosowany jako substytut żywności lub produkt odchudzający. Yokebe ma nieco więcej białka, ale także nieco wyższy procent tłuszczu. Proporcje białka sojowego, kultur jogurtowych i miodu są nieco niższe w Yokebe. Może to nieco zmniejszyć skuteczność produktu, ale jest też lepiej tolerowany. Ponadto Yokebe jest zwykle oferowany nieco taniej niż Keto Light.

Czy są jakieś przepisy Keto Light?

Tak, są takie przepisy. Oczywiście są to prawie zawsze wstrząsy. Zestawienie różnych przepisów i możliwości przygotowania można znaleźć na stronie producenta. Warto też zrobić rozeznanie w internecie.

Tam też zawsze znajdziesz opcje przepisów na te koktajle proteinowe. Nie należy jednak oczekiwać, że można przygotować kompletne posiłki jako preparat Keto Light. Byłoby to również diametralnie sprzeczne z podstawową ideą koktajli – zastępowanie żywności częściowo lub w dużej mierze płynem zawierającym białko.

Podsumowanie Keto Light

Nasza ocena Keto Light? Po długim i szczegółowym przyjrzeniu się produktowi nasze osądy są mieszane. Przeprowadziliśmy długie badania, oceniliśmy głosy i oceny poprzednich użytkowników oraz przeprowadziliśmy własny test. Tutaj też doszliśmy do wniosku: produkt może pomóc schudnąć, ale cudów nie należy się spodziewać.

Jednak ze względu na swoją zawartość jest najwyraźniej tylko słabo tolerowany przez wiele osób. To właśnie stało się z naszą testerką Sonją, która musiała zatrzymać test Keto Light w połowie jego trwania. Uważnie przeczytaliśmy również werdykt Öko Test. Tam produkt spada z powodu pozostałości oleju mineralnego i genetycznie zmodyfikowanej soi.

Uważamy też, że takie składniki nie mają miejsca w produkcie odchudzającym. Dlatego dołączamy do Öko Test: pomimo pewnej skuteczności nie możemy polecić koktajli proteinowych Keto Light.

Dodaj komentarz