Ideal Slim – Oszustwo? Analiza i opinie produktu

Ideal Slim pomaga schudnąć! Do najczęstszych chorób rozpowszechnionych w uprzemysłowionych krajach zachodnich należą wszystkie te, które mogą być związane z nadmierną masą ciała. Ze względu na ogólny tryb życia, dużo siedzących zajęć i nie zawsze zdrową dietę, tylko niewielka część populacji w tym kraju ma idealną sylwetkę lub nawet ma niedowagę.

Większość ludzi nosi ze sobą zbyt dużo kilogramów. Oprócz wielu innych preparatów, które mają pomóc w odchudzaniu, Ideal Slim wydaje się nam środkiem wyjątkowym. W naszym artykule chcemy szczegółowo przetestować i przedstawić produkt.

Co to jest Ideal Slim?

Ideal Slim to preparat w kształcie kropli, który oferowany jest w 30 ml butelce z pipetą zintegrowaną z wieczkiem. Składa się z całkowicie naturalnych składników, które współpracują ze sobą, aby stymulować spalanie tłuszczów w diecie.

Ponieważ Ideal Slim jest podawany w dużych dawkach, wystarczy kilka kropel pod język, aby organizm mógł je wchłonąć i przetworzyć przez błonę śluzową jamy ustnej. W obecnej kombinacji, według producenta, składniki powinny być w stanie spowodować bardzo szybką utratę wagi.

Czy są jakieś Ideal Slim oceny doświadczenia ze lub klientów?

Aby uzyskać dla siebie zróżnicowany obraz produktu, zawsze przeprowadzamy długie i obszerne badania. Bo oczywiście producent może wiele obiecać, co potem musi sprawdzić się gdzie indziej. Biorąc pod uwagę doświadczenia poprzednich użytkowników Ideal Slim, szybko znaleźliśmy to, czego szukaliśmy. Prawie wszyscy klienci oceniają preparat jako pozytywnie. Ponadto wielu użytkowników z dumą prezentuje zdjęcia przed i po.

Wielu entuzjastycznych użytkowników pisze o tym, jak w bardzo krótkim czasie udało im się zrzucić dwucyfrową wagę. Jedna z użytkowników, która brzmi euforycznie, twierdzi, że zmniejszyła swoją wagę o pełne 33 kilogramy dzięki doświadczeniu Ideal Slim. Niestety nie dowiadujesz się od niej o konkretnym czasie, ale pisze o „bardzo szybkich sukcesach”. Inna użytkowniczka zredukowała swoją wagę nawet o 6 kilogramów w ciągu miesiąca.

Test Ideal Slim

Ze względu na liczne pozytywne głosy użytkowników w Internecie, zdecydowaliśmy się przeprowadzić własny test Ideal Slim. W tym celu porównaliśmy różne źródła dostaw i przeprowadziliśmy porównanie cen. W końcu zdecydowaliśmy się na zamówienie przez sklep internetowy Baaboo . Tutaj otrzymujesz produkt premium w najlepszej cenie, z renomowanego sklepu internetowego z 30-dniową polityką zwrotu. Ponadto produkt posiada dodatkowe składniki aktywne, większą zawartość i niższą cenę.

Rozpoczęliśmy rozmowę o poszukiwaniu wolontariusza w średnim wieku, który zrobi dla nas autotest. Skontaktowało się z nami wiele kobiet, ostatecznie zdecydowaliśmy się na Marinę. W czasie naszego pierwszego spotkania Marina miała 42 lata i ważyła 85 kilogramów przy wzroście 1,65 metra. To prawda, że ​​przedstawiła się nam radośnie ze słowami „Jestem oszałamiająca!”.

Ale już we wstępnej rozmowie na test stało się jasne, jak bardzo cierpi z powodu swojej masy ciała. Tymczasem otyłość nie była dla niej tylko problemem wizualnym, ale już objawiała się dusznością i problemami ze stawami. Lekarz Mariny kilkakrotnie ostrzegał również, że jej pacjentka może rozwinąć cukrzycę typu II. Tak więc Marina była bardzo zmotywowana, aby mieć własne doświadczenie ze Ideal Slim.

Czytaj również:  SlimBerry - Opinie innych i moja osobista. Skuteczny na odchudzanie?

Tydzień 1

Ponownie dokładnie zmierzyliśmy Marinę, a także odnotowaliśmy wartości, takie jak obwód talii i bioder, a także procent tkanki tłuszczowej. Omówiliśmy również dokładne spożycie i dawkowanie kropli z Mariną. Zalecamy, aby postępowała zgodnie z zaleceniami producenta, czyli przyjmowała pod język 10 kropli Ideal Slim dwa razy dziennie i połykała je dopiero po 60 sekundach. Nie stawialiśmy żadnych dalszych wymagań i po tygodniu pożegnaliśmy się do wizyty kontrolnej..

Tydzień 2

Spodziewaliśmy się postępów, ale tylko w ograniczonym zakresie. Marina z dumą poinformowała nas, że w ciągu zaledwie kilku dni straciła już 1500 gramów masy ciała. Oczywiście była entuzjastycznie nastawiona do testu Ideal Slim, ale też zaskoczona. Ponieważ w międzyczasie, według jej własnego oświadczenia, nie była w stanie powstrzymać rodzinnej uroczystości w bufecie.

Tydzień 3

W tym dniu również pojawiła się szczęśliwie świecąca Marina. Po ich charyzmie rozpoznaliśmy już, że coś musiało się znowu poruszyć. Kontrola z wagą i taśmą mierniczą pokazała to w wyraźnych liczbach: masa ciała Mariny została zmniejszona do prawie 81 kilogramów. Kiedy zapytaliśmy o skutki uboczne i skutki uboczne Ideal Slim, odpowiedziała twierdząco: „Większa jakość życia i optymizm. Oba zdecydowanie powinny znaleźć się na ulotce dołączonej do opakowania!”

Tydzień 4

Marina wydawała się prawie rozczarowana, że ​​jej próba dobiega końca. Wyjaśniliśmy jej, że może kontynuować przyjmowanie kropli Ideal Slim bez wizyt kontrolnych. Ale najwyraźniej wydawała się cieszyć, że może dzielić się z nami swoimi nieustannymi sukcesami. Ostateczne ważenie wskazywało na wagę nieco ponad 79 kilogramów. Marina była jednocześnie wyraźnie entuzjastyczna i wzruszona. „W lecie wyślę ci moje zdjęcie w bikini!”, obiecała nam Marina, gdy się pożegnaliśmy.

Czy istnieje inna skuteczna alternatywa?

Dzięki naszym badaniom i własnemu eksperymentowi naszej testowanej Mariny jesteśmy przekonani, że Ideal Slim jest bardzo skutecznym, ale również dobrze tolerowanym środkiem. Dodatkowo forma dawkowania (płyn) wydaje nam się sensowna, choć nie jest jedyną skuteczną.

Jeśli chcesz poznać inny skuteczny produkt lub jeśli i tak masz większe szanse przyzwyczaić się do przyjmowania kapsułek, możesz skorzystać ze spalacza tłuszczu ICG. To także skuteczny preparat na odchudzanie, który już udowodnił swoją skuteczność w badaniach. Przekonani są również dotychczasowi użytkownicy, a także nasi czytelnicy.
Tabela porównawcza

Według producenta, krople Ideal Slim, podobnie jak krople ketogeniczne , przeznaczone są dla wszystkich osób, które chcą w prosty i zrównoważony sposób zredukować swoją wagę ciała. Przyjmując je regularnie, mówi się, że krople przeciwdziałają przerażającemu pragnieniu jedzenia u osób z nadwagą.

Ideal Slim mogą przyjmować osoby w każdym wieku i każdej płci, niezależnie od ich kondycji fizycznej i sytuacji życiowej. Wychodzimy z założenia, że ​​preparatu nie powinny zażywać osoby z prawidłową masą ciała lub z niedowagą, ale nie mogliśmy znaleźć żadnych dalszych informacji.

Czy istnieją oficjalne raporty z testów i badań dla Ideal Slim ?

Tak. Według producenta produkcja odbywa się w stale kontrolowanych warunkach zwyczajowych w Unii Europejskiej. Dodatkowo producent przywiązuje dużą wagę do stałego sprawdzania produktu przez niezależne laboratoria. Niestety, nie mogliśmy znaleźć konkretnych liczb i danych dla badań Ideal Slim.

Stiftung Warentest jest niezależnym instytutem testowym non-profit. Raz po raz testowane są produkty i usługi ze wszystkich kategorii, w tym produkty do redukcji masy ciała. Nie mogliśmy jednak znaleźć żadnych informacji o Ideal Slim Stiftung Warentest. Zakładamy więc, że krople nie zostały tam jeszcze zbadane. Nie mogliśmy dowiedzieć się, czy może się to jeszcze zdarzyć w przyszłości.

Stosowanie Ideal Slim

Producent podkreśla, że ​​krople te są silnie skoncentrowanym i odpowiednio mocnym produktem. Wystarczy zatem dwa razy dziennie umieścić pod językiem 10 kropli i pozostawić na 30 do 60 sekund. Aktywne składniki mogą być łatwo i szybko wchłonięte przez organizm przez błonę śluzową jamy ustnej i w ten sposób nagle dostać się do krwiobiegu. W pokrywce butelki znajduje się specjalna pipeta, która ułatwia przyjmowanie Ideal Slim w podróży.

Czytaj również:  Kanabialica - Oszustwo? Analiza i opinie produktu

Ponieważ preparat ten jest naturalnie działającym suplementem diety, nie może być przepisany przez lekarza. Rozmowa z lekarzem o przyjmowaniu Ideal Slim zwykle nie jest konieczna. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią powinny oczywiście omówić z lekarzem regularne przyjmowanie suplementów diety, więc dotyczy to również tego preparatu.

To samo dotyczy osób uczulonych na jeden lub więcej składników lub nietolerujących jednej z substancji. Jeśli już osiągnąłeś znaczące rezultaty zażywając Ideal Slim, pomocna może być konsultacja z lekarzem. Ponieważ szybka utrata wagi może spowodować pewne zmiany w organizmie, które powinny być monitorowane przez lekarza. Jednak każdy może swobodnie dyskutować o redukcji wagi.

Efekty Ideal Slim

Według producenta działanie Ideal Slim opiera się na naturalnych składnikach, których skuteczność została już potwierdzona w licznych badaniach. Dzięki połączeniu tych składników produkt powinien w szczególny sposób rozwijać swoje działanie. Producent z dumą deklaruje, że nie używa w składzie substancji wytworzonych chemicznie.

Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa do udzielenia. Efekt Ideal Slim zawsze zależy od wagi danej osoby, a także od takich czynników jak wiek, ogólny stan zdrowia, warunki życia i regularność przyjmowania. Większość użytkowników, takich jak nasza osoba testowa, Marina, była w stanie zauważyć zmianę już po kilku dniach.

Skład Ideal Slim

Jeśli spojrzysz na stronę produktu producenta, z rozpoznawalną dumą pisze o składnikach kropli. W związku z tym jest to „100% naturalny” preparat, który ma skutecznie stymulować spalanie tłuszczów w diecie, a tym samym zapewnić redukcję masy ciała. Niestety producent tylko krótko wspomina o składnikach Ideal Slim na swojej stronie internetowej, więc chcemy rzucić na nie nieco światła tutaj.

  • Gorzki melon: Ekstrakty z gorzkiego melona są tradycyjnie stosowane w różnych dolegliwościach. Sukces osiągnięto już z nadciśnieniem i cukrzycą. Zawiera liczne przeciwutleniacze i jest przedmiotem wielu badań w dziedzinie przeciwdziałania starzeniu się i terapii przeciwnowotworowej. Jest to również zauważalne w kroplach.
  • Opuncja: Opuncja stała się w ostatnich latach popularna w wielu dziedzinach kosmetyków i suplementów diety. Potwierdzono, że ma pozytywny wpływ na żołądek i przewód pokarmowy jako całość, a także powinien aktywnie wspomagać spalanie tłuszczu, który jest głównym składnikiem działania Ideal Slim.
  • Dzika róża: Dzika róża jest czymś więcej niż tylko niezawodnym dostawcą witaminy C. Zawiera również liczne substancje przeciwutleniające chroniące komórki. Jednym z jej składników jest także pektyna, która korzystnie wpływa na trawienie. Wraz z innymi aktywnymi składnikami należy aktywnie wspierać i promować spalanie tłuszczu i metabolizm.
  • Korzeń łopianu: Tradycyjnie wyciągi z korzenia łopianu stosuje się głównie zewnętrznie, na przykład przeciwko egzemie, łuszczycy, ciemieniuchy czy ukąszeniom owadów. Może być również stosowany wewnętrznie, dlatego krople Ideal Slim go zawierają. Stymuluje aktywność wątroby i dróg żółciowych, a zatem jest dobrym środkiem wspomagającym trawienie.
  • Nasiona mango: Ten termin jest nieco mylący, ponieważ dobrze wiadomo, że mango nie ma nasion, ale raczej duże ziarna. Z nich można uzyskać olej, który jest stosowany w naturopatii jako środek tłumiący apetyt. Pod tym względem olejek wypada również w omawianych tu kroplach.

Skutki uboczne Ideal Slim

Nie tylko ze względu na to, że krople te są produktem stworzonym z czysto naturalnych składników, nie trzeba obawiać się skutków ubocznych Ideal Slim. Według producenta nie są znane żadne zagrożenia ani skutki uboczne. Zbiega się to również z naszymi własnymi badaniami. Osoby cierpiące na nietolerancję lub alergię na jeden lub więcej składników nie powinny przyjmować produktu.

Czytaj również:  Keto Light - Oszustwo? Analiza i opinie produktu

Gdzie kupić Ideal Slim?

Niestety liczba punktów sprzedaży tego preparatu jest bardzo ograniczona. Jeśli chcesz kupić Ideal Slim, nie znajdziesz go ani na Amazon, ani na Ebayu. Niestety apteki i duże sieci drogerii Rossmann, Müller, Budni czy dm również nie mają spadków w swoim asortymencie. Udało nam się znaleźć tylko dwa sklepy z tym produktem: Oprócz własnego sklepu producenta jest on również dostępny w sklepie internetowym.

Cena Ideal Slim nie jest taka sama w obu punktach sprzedaży. Na stronie sklepu producenta wymieniona jest normalna cena za butelkę 69,90 euro. W czasie naszych badań przyznano rabat w wysokości 20,00 €. Przy zakupie kilku butelek udzielany jest jeszcze wyższy rabat.

W sklepie internetowym udało nam się odkryć cenę Ideal Slim w wysokości 49,00 €, w czasie naszych badań 39,00 €. Jeśli kupisz 2 butelki, trzecią dostaniesz gratis, jeśli kupisz 3 butelki, dostaniesz dwie butelki gratis. Ponadto sklep internetowy nie nalicza kosztów przesyłki.

Często Zadawane Pytania

Nawet jeśli jest to produkt naturalny, bardzo skuteczny, a jednocześnie nieskomplikowany, zawsze pojawiają się pytania użytkowników dotyczące Ideal Slim. Na niektóre z nich odpowiedzi już znajdują się na stronie produktu, na inne należy odpowiedzieć ponownie tutaj.

Czy Ideal Slim może zawsze mieć znaczący wpływ?

W przypadku wszystkich suplementów diety (w tym większości leków, nawiasem mówiąc, obowiązuje): Każdy jest inny i indywidualnie reaguje na określone składniki aktywne. Wykazano, że krople SlimyLiquid są skuteczne u osób każdej płci i w każdym wieku. Nie można jednak zagwarantować, czy iw jakim stopniu wystąpi ten skutek.

Czy to godny zaufania produkt?

Tak, Ideal Slim można zaufać. Jest to produkt wytworzony z naturalnych składników na terenie UE według najsurowszych wytycznych. Wielu poprzednich użytkowników jest bardzo zadowolonych z wyników.

Czy można przedawkować Ideal Slim?

Według naszych badań jest to prawie niemożliwe. Teoretycznie można zażywać znacznie wyższe dawki niż zalecane dwa razy 10 kropli. Jednak motto „dużo pomaga bardzo” nie ma tu zastosowania. Poza niewielkimi nudnościami, nie trzeba spodziewać się żadnych skutków ubocznych po zażyciu zbyt dużej ilości kropli. W ten sposób nie można przyspieszyć utraty wagi.

Czy szybka utrata wagi jest ryzykowna?

Znaczna nadwaga jest zwykle dużo bardziej ryzykowna i niebezpieczna niż szybka utrata wagi. Niemniej jednak, gdy tylko efekty stosowania Ideal Slim staną się widoczne, należy skonsultować się z lekarzem. Ponieważ redukcja masy ciała powoduje (zazwyczaj pozytywne) zmiany w organizmie, które (mimo to) powinny zostać zbadane przez lekarza.

Czy działanie Ideal Slim może być dodatkowo wzmocnione?

Zdrowa dieta, określony program sportowy lub treningowy oraz odpowiednia ilość snu to dobre warunki do osiągnięcia szybkich rezultatów przy jednoczesnym przyjmowaniu kropli. Wiele dzieje się jednak automatycznie, ponieważ krople SlimyLiquid działają hamująco na apetyt.

Recenzja Ideal Slim

Nasz ostateczny werdykt Ideal Slim? Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego produktu, który jak niewiele innych porównywalnych produktów może szybko i skutecznie doprowadzić do widocznych rezultatów. Nawet osoby z dużą nadwagą mogą w końcu odzyskać pożądaną wagę (lub po raz pierwszy w życiu) dzięki tym kroplom.

Oznacza to znaczny wzrost nastawienia do życia, optymizmu, zdrowia i ogólnego samopoczucia. Byliśmy również pod wrażeniem łatwości użycia i tego, że zaaplikowano go w postaci kropli. Przedstawiamy wyraźną rekomendację dotyczącą stosowania Ideal Slim.

Dodaj komentarz